Посилання

 
 
 

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 


Ювілейний зліт туристів «Пам’яті Друзів» поблизу села Кременівка

26-27 травня на скелях поблизу села Кременівка під Маріуполем відбувся 10-й зліт туристів «Пам’яті Друзів». Ювілейний захід зібрав туристів, альпіністів, скалолазів Донецької області.

У командних змаганнях на дистанції «Гірські зв’язки» перемогла команда «Старі Скіфи», друге місце посіла команда «Аляска», третє місце - команда «Скіфи 1».

У командних змаганнях на дистанції «Пішохідні зв’язки» перемогла команда «Аляска», друге місце посіла команда «Алені», третє місце - команда «Спарта».

В особистих змаганнях по скелелазінню на  дистанції «Швидкість» призерами стали: В’ячеслав Фроленков, Олександр Живов, Олександр Стремовський, Ольга Волкова, Вікторія Бурма, Валерія Погорелова.
В особистих змаганнях по скелелазінню на  дистанції «Складність» призерами стали: В’ячеслав Фроленков, Сергій Юрченко, Єгор Лоза, Ольга Волкова.

Одначасно зі змаганнями протягом суботи під керівництвом досвічених аніматорів відбувся дитячий туристичний квест з етапами надання першої допомоги. А також першість зльоту з волейболу і з перетягування канату. Ввечері у традиційного багаття відбувся міні-фестиваль бардовської пісні, фаершоу і дискотека.

У неділю по завершенні всіх змагань на загальному шикуванні підбито підсумки з нагородженням призерів змагань грамотами, медалями і кубками від управління молоді і спорту Маріупольської міської ради.

 
03.06.2018

Новини

 

Плани заходів на тиждень
з 04.06 по 10.06.2018

 

 

Перемоги, нічиї і поразки команд Донецької області, а також анонси наступних матчів

 

Національно-патріотичне виховання

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2017 році

  

 

12.12.2017

01.12.2017 

25.09.2017 

02.09.2017

 

Департамент у соціальних мережах