Посилання

 
 
 

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 






Участь у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях

План
фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів
Департаменту сім'ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації

на тиждень
з 04 по 10 червня 2018 року
 
Олімпійські, неолімпійські та паралімпійські види спорту
 
п/п
Назва заходу
Термін проведення (час)
Місце проведення
Учасники заходу
та їх орієнтовна кількість
Координатор заходу
(ПІБ, мобільний телефон)

Участь у Всеукраїнських змаганнях

1
Фінальні змагання ХХV Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» з баскетболу серед дітей з вадами слуху, присвяченої 27-й річниці Незалежності України
02-06.06
м. Одеса
спортсмени:
Ляшко Богдан
Самороков Станіслав
Шаповалов Микола
Кондауров Данило
Бречко Давид
Ішкова Валерія
Фоменко Тетяна
тренер-супроводжуючий
Лук’янов Г.В.
Ольшанська Н.О.
099-175-55-09
2
Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2003 р.н. та молодше
06-08.06
м. Харків
Сосновенко Олександр
Серорез Т.Б.
050-910-21-45
3
Відкритий всеукраїнський турнір з тхеквондо ВТФ "Південна Пальміра"
08-10.06
м. Одеса
30
Подопригора Д.Ю.
095-820-60-83
4
Чемпіонат України з мотокросу серед молоді, ІV етап
08-10.06
м. Карлівка
(Полтавська область)
Ляшенко Артур,
Ляшенко Тимур,
Шутько Федір,
Яковлєв Данило
Фастовець В.Г.
066-336-08-80
5
Чемпіонат України зі спортивних танців серед молоді (IV ранг)
08-11.06
Одеса
13
Рудаков В.В.
050-428-80-81
6
Відкритий всеукраїнський турнір з боксу серед молоді пам’яті ЗТУ Ю.Ю.Беладзе
04-10.06
Запоріжжя
6
Юдова А.Є.
099-152-40-06
7
ІІ міжнародний турнір з боксу серед юнаків «Олімпійські надії»
06-10.06
cмт. Затока
(Одеська область)
Камаєв Артур
Юдова А.Є.
099-152-40-06

Участь у Міжнародних змаганнях

1
Чемпіонат світу зі спортивної аеробіки серед дорослих, юніорів
25.05-05.06
Португалія
Єлфімов Олександр, Шевейко Яна,
Толкачова Орина
Тренер Карпенко І.С.
Карпенко І.С.
050-13-25-592
2
Чемпіонат Європи з армспорту серед дорослих, юнаків 2000 р.н. та молодших, юніорів 1997 р.н. та молодших
26.05-06.06
Софія
(Болгарія)
Баландін Олександр
Баландін О.В.
067-177-01-83
095-016-66-70
3
Чемпіонат Європи з джиу-джитсу серед дорослих
31.05-04.06
Польща
Настенко Анастасія,
Коваль Костянтин
Волбенко О.В.
050-620-25-03
4
Міжнародний рейтинговий турнір з тхеквондо ВТФ «1 World Taekwondo Europe Open Multi European Games»
31.05-10.06
Пловдів
(Болгарія)
Гарбар Андрій
(в.к. +87 кг)
Шелест Михайло
(в.к. +87 кг)
Бірюков Ю.В.
050-878-37-22
5
Чемпіонат Європи з боротьби греко-римської до 23 років
4-10.06
Стамбул (Туреччина)
Коростельов Владислав
(в/к 55 кг)
Соколов О.В.
095-434-61-02
6
Міжнародні змагання з черліденгу серед дорослих та юніорів (ІІ ранг)
05-10.06
Австрія
Данилів Олександра, Малярова Діана,
Єлісеєва Олександра
Тренер Коновалюк Н.Ф.
Коновалюк Н.Ф.
050-704-00-54
7
Етап Кубку Європи з вітрильного спорту
05-12.06
Болгарія
Окладніков Вадим
Бардаков Олег
Жукалін Іван
Кудряшов Валерій
Жукалін І.Л.
095-597-31-70
8
Чемпіонат світу з класичного пауерліфтингу
06-17.06
Калгари
(Канада)
Туренко Маргарита
Бичкова А.Ю.
099-039-71-07
 

Новини

 

Плани заходів на тиждень
з 04.06 по 10.06.2018

5 червня в Краматорську

 

 

Перемоги, нічиї і поразки команд Донецької області, а також анонси наступних матчів

 

Національно-патріотичне виховання

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2017 році

  

 

12.12.2017

01.12.2017 

25.09.2017 

02.09.2017

 

Департамент у соціальних мережах